Partneři
/

Partnerzy

Muzeum skla a bižuterie
Více

Státem zřizované Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou sídlí v překrásné secesní budově bývalého exportního domu. Při jeho prohlídce jsou návštěvníci zasvěcování do několik století trvajícího příběhu skla a bižuterie, prochází Čarovnou zahradou českého skla, kde si mohou vystavené exponáty nejen prohlédnout, ale vybrané exponáty dokonce „osahat“.

Po schodišti dekorovaném například nejdelším náhrdelníkem na světě pak vstoupí do Nekonečného příběhu bižuterie. Stálá expozice představuje výběr z celosvětově jedinečné sbírky bižuterie všech materiálů a technologií, která čítá na 12 milionů předmětů!

 

Muzeum připravuje též krátkodobé tematické výstavy (2-3 do roka), najdete tu i drobný prodej a občerstvení nebo dětský herní koutek. Z hlavní budovy pomalu vyrůstá futuristická přístavba ve tvaru skleněného broušeného bižuterního kamene, v níž najde své místo výběr z největší veřejné sbírky vánočních ozdob.

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou – jediné na světě!!!!

Palace Plus
Více

Palace Plus je největším bižuterním centrem v Evropě a  impozantní turistickou atrakci, kde najdete přes pět tisíc druhů bižuterie, nabídku českého užitkového skla, tradiční skleněné ručně dekorované vánoční ozdoby a komponenty k výrobě bižuterie. Dále šperky Preciosa, šperky z českého granátu a šperky z přírodních kamenů. Provozuje zajímavé kreativní dílny, organizuje různé akce a módní semináře. Velká tvůrčí dílna pro děti i dospělé je stále v provozu.Crystal Valley
Více

Svaz výrobců skla a bižuterie je partnerem projektu Libereckého kraje "Křišťálové údolí"
Projekt webových stránek je podpořen z dotačního fondu Libereckého kraje.
akce
workshopy
módní přehlídky
b2b
b2c
podmínky a ceny

o nás
spolupráce
partneři
kontakt


 

ADRESA

Svaz výrobců skla a bižuterie
Palackého 41
Jablonec nad Nisou
KONTAKTNÍ ÚDAJE

+420 732 174 395 (tajemnice Hana Semelková)
+420 602 427 654 (předseda Pavel Kopáček)

email: info@svsb.cz
www.svsb.cz
© 2019 All rights reserved. Create by 5Q, spol. s r.o